Etherische olie van bio fijne lavendel verzacht en reinigt de huid
    Etherische olie van bio fijne lavendel verzacht en reinigt de huid
    Etherische olie van bio fijne lavendel verzacht en reinigt de huid
    Etherische olie van bio fijne lavendel verzacht en reinigt de huid

    Bio Fijne Lavendel hydrolaat

    Zuiverende en verzachtende lotion

    Grade : 5/5

    5 Reviews

    • 100% puur en natuurlijk
    • Gecertificeerd biologisch
    • Geen conserveringsmiddelen
    • Inwendig en uitwendig gebruik
    • Baby's & kinderen
    • Oorsprong Frankrijk

    Lavendel hydrolaat heeft een kalmerende, zuiverende en adstringerende werking op alle huidtypes.

    Meer lezen

    Inhoud
    200 ml € 6,60

    Op voorraad

    Gratis levering vanaf €39 incl. BTW (Belgïe)

    Onze Bioflore-hydrolaten zijn 100% puur, vrij van conserveermiddelen en van voedselkwaliteit. Ze kunnen zowel inwendig als uitwendig worden gebruikt, voor de verzorging van huid en haar.

    • Lavandula angustifolia
    • Planten afkomstig uit de biologische landbouw, gecontroleerd door Certisys.
    • pH tussen 4,5 (hoge bergen) en 6
    • Bloemige en zachte geur, zeker voor lavendel uit hoger gelegen gebieden.
    • Oorsprong: Frankrijk 
    • Gebruikt deel: Bloemen en stengels 

    Als gezichtslotion: verzachtend, bevordert de genezing, zuiverend. Uitermate geschikt voor de gevoelige huid. Wordt gewoonlijk gebruikt als make-up remover en om te reinigen. Men kan het verdampen als de lucht droog is, als verstuiver voor en na het scheren of epileren. Voorkomt ingroei van haartjes. Kan polyvalent op reis gebruikt worden, om de geïrriteerde of verbrande huid te kalmeren. Bij uw mineraalwater: kalmerende drank, harmoniserend voor het zenuwstelsel. In deze context is het mogelijk het te mengen met andere hydrolaten die dezelfde problemen behandelen: Roomse kamille, neroli,...

    Van nature geschikt voor kinderen, om wondjes en sneetjes te verzachten. Kalmeert mopperende kinderen en stopt tranenvloed. Twee à drie soeplepels werken kalmerend in een babybadje. Voor luieruitslag, alleen of in combinatie met hydrolaat van Roomse kamille.

    Inwendig gebruik is niet ideaal: zoals voor de etherische olie is de smaak te verschillend van de geur. Maar kan wel toegevoegd worden aan desserts, koekjes en ijsjes.

    Al onze hydrolaten zijn van kwaliteitsklasse 1, wat betekent dat er 1 kilo planten wordt gedestilleerd voor 1 liter water, wat zorgt voor een kwaliteitshydrolaat, rijk aan actieve ingrediënten en met een intense geur.

    De verpakking in flessen van 200 ml combineert lichtheid met optimale bescherming: een buitenlaag van aluminium en een binnenlaag van bisfenol A-vrije hars van voedselkwaliteit, die een doeltreffende bescherming tegen UV-straling en een goede thermische isolatie garanderen. Deze keuze draagt ook bij aan een lagere CO₂-voetafdruk dankzij de lichte verpakking.

    We zorgen ook voor de hergebruik van het aluminium: de flesjes kunnen worden ingeleverd bij Bioflore in Waver of bij L’Herboristerie de Louise in Brussel, waarna ze worden doorgestuurd naar een bedrijf dat het materiaal recycleert en hergebruikt.

    Als u dit hydrolaat als nevel wilt gebruiken, kan u er een verstuiver voor kopen : u hoeft deze alleen maar op uw flesje te schroeven en vervolgens op uw volgende flesjes te hergebruiken. Een voordelige en milieuvriendelijke oplossing die afval helpt verminderen.

    Aangezien onze hydrolaten geen conserveermiddelen bevatten, raden wij u aan ze in de koelkast te bewaren om de kwaliteit zo goed mogelijk te behouden en blootstelling aan temperatuurschommelingen te voorkomen.

    Na opening raden wij aan ze binnen 3 maanden te gebruiken.

    Wij bieden u de levering in een Point Relais :

  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in België
  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in Frankrijk of Nederland
  • Vanaf €49 bestellen voor levering in Luxemburg
  • Producten worden binnen 3 werkdagen vanaf de dag van verzending (indicatieve tijd voor België) afgeleverd bij het afleverpunt van je keuze.

    Voor thuisbezorging zijn de verzendkosten gratis:

  • Voor bestellingen van meer dan €49 naar België
  • Vanaf €55 voor Frankrijk
  • Voor bestellingen boven €59 naar Luxemburg
  • Producten worden binnen 2 werkdagen vanaf de dag van verzending bij je afgeleverd voor België, en binnen 3 tot 5 werkdagen vanaf de dag van verzending voor Europa.

    Andere Europese landen en de rest van de wereld, inclusief Franse overzeese departementen en gebiedsdelen, Turkije, Oekraïne:

  • Bezorging voor bestellingen van meer dan €50 inclusief btw.

  • > Vind hier al onze leveringsvoorwaarden

    Productattributen
    100% puur en natuurlijk
    Baby's & kinderen
    Gecertificeerd biologisch
    Geen conserveringsmiddelen
    Inwendig en uitwendig gebruik
    Oorsprong Frankrijk
    Huidtype
    droge huid
    gemengde huid
    gevoelige huid
    huid met neiging tot acne
    normale huid
    rijpe huid
    vette huid
    Gezicht
    gevoeligheden
    mee-eters en grote poriën
    Bio
    Ja
    Passende zorg
    Zwangere en borstvoedende vrouwen
    ean13
    5425038832198
    Referentie
    HALAAN200